Чому Вашому будинку потрібна мансарда і які переваги мансардних вікон

“Мансарда" - це французьке слово. У 1630 р. французький архітектор Француа Мансар вперше використав горищне приміщення для житлових цілей. Такий горищний поверх по його імені і отримав назву “Мансарда”.

В сучасному світі стало популярним робити просторі кімнати замість горища, на якому зберігалось безліч непотрібних речей . Сьогодні вибір на користь мансардних приміщень в індивідуальному будівництві виправданий рядом причин. Мансардна кімната дозволяє найбільш оптимально використовувати житлову площу, значно заощаджуючи простір, та й кошти, витрачені на будівництво.

Мансарди дуже незвичайні приміщення, через нестандартні розміри стін і стелі тут можна реалізувати найоригінальніший дизайн. Власне, скошені стіни, створюють різну відстань до стелі в окремих зонах кімнати. Це можна перетворити в особливу родзинку, яка стане основним акцентом у вигляді всього приміщення.

Найчастіше мансарду використовують як спальню. Залежно від вподобань людини спальні роблять у різних стилях: класичний, кантрі, етно, еко, хай-тек, арт-деко, бароко, вінтаж, модерн, прованс.

Не останню роль у створенні комфорту і затишку у мансардних кімнатах займають вікна. Правильно продумані вікна в мансарді допомагають забезпечити комфортну вентиляцію, освітлення та «клімат» у  приміщенні.

Можна розташувати вікна і безпосередньо в прямій (фронтальній) частині приміщення, і в самих схилах даху. Конфігурація і кількість вікон може бути будь-яка, як і спосіб відкривання. Взагалі мансардні вікна – це унікальна можливість досхочу експериментувати з формами і дизайном. Також ви можете зробити панорамне вікно. Існують конструкції мансардних вікон, здатні трансформуватися в міні-балкон з висувними бічними огорожами і навісом. Якісні мансардні вікна, встановлені за технічним нормам, прослужать  близько 30-40 років і навіть більше.

Мансардні вікна мають безліч переваг, основні з них:

Захист мансардного приміщення від несприятливих зовнішніх впливів. Мансардні вікна пристосовані до екстремальних погодних умов і успішно експлуатуються, а великий асортимент аксесуарів і фурнітури сприяє створенню комфортних умов у будь-який час року і будь-яку негоду .

Стійкість до різких перепадів температур. Мансарда є місцем, де особливо сильно відчуваються сезонні перепади температур. У зимовий час, тепле повітря потрапляє в мансарду з нижніх кімнат будинку, а влітку навіть найдосконаліша покрівля не зможе захистити конструкцію даху від нагріву. Природно вікно повинно стійко переносити постійні перепади температур.

Можливість провітрювання приміщення при закритому вікні. Система природної вентиляції в мансардних вікнах дозволяє провітрювати приміщення навіть при повністю закритому вікні. Провітрювання здійснюється завдяки вбудованому вентиляційному клапану у верхній частині вікна, але дана функція відсутня в мансардних вікнах з теплоізоляційним окладом.

Високі естетичні властивості. Мансардні вікна будуть гармонійно виглядати на даху будь-якого будинку і відмінно впишуться в дизайн будь-якої кімнати. Величезний модельний ряд і широка лінійка розмірів. Різні системи відкривання мансардних вікон і різноманітність розмірів дозволяють Вам придбати мансардні вікна для кожного приміщення.

 

Комментарии закрыты.