Матеріали для покрівлі даху. Все, що потрібно знати про BUDMAT Venecja

Польська компанія BUDMAT вже 25 років успішно виробляє і реалізує сталеві покрівлі в Західній Європі. Матеріал, про який піде мова, є ідеальним доповненням до вже існуючих покрівельних систем виробника. Представляємо Вам унікальний продукт - модульну металочерепицю BUDMAT Venecja.

Металочерепиця BUDMAT Venecja гарантує швидкий монтаж, істотну економію на підрізці і вишуканий вигляд будівлі.

Завдяки використанню високоякісної сталі і антикорозійного декоративного покриття PRELAQ X-MATT виробництва компанії SSAB (Швеція) металочерепиця BUDMAT Venecja має 50 років гарантії.

Крім цього, цей вид покрівельного матеріалу – це унікальний покрівельний матеріал, що виділяється ексклюзивною шестихвильовою формою. Кожна хвиля має спеціальну форму в вершині, що дозволяє приховати стики панелей, міцно утримувати сусідні панелі і надає покрівлі приголомшливого вигляду керамічної черепиці.

 

Дахи з металочерепиці цієї моделі мають такі особливості:

- Завдяки формі хвиль і панелей в цілому, їх стики непомітні і покриття виглядає суцільним;
- Місця для саморізів мають увігнуту форму чашки, забезпечуючи герметичність з'єднання;
- Крайка панелі не призводить до "малювання" поверхні чи виникнення вогнищ корозії;
- Отвори для саморізів здійснені фабричним способом, немає необхідності в додатковому свердлінні панелей.

При виробництві металочерепиці BUDMAT Venecja для різних типів дахів будинків використовується високоякісна сталь шведського виробника SSAB. Вихідним матеріалом для виготовлення черепиці є високоміцний сталевий лист, що пройшов процес гарячого оцинкування. Вміст цинку становить 275 г / м.кв. Лист також захищений від корозії емаллю. До того ж сталевий лист, який використовується для виробництва BUDMAT Venecja, покривають унікальним покриттям Prelaq X-Matt товщиною 30 мкм. BUDMAT - єдиний виробник на польському ринку сталі, який використовує дане покриття.

Внутрішня сторона панелі покрита антикорозійною епоксидною емаллю. Корозійну стійкість покриття Prelaq X-Matt перевіряли впливом агресивних морських і промислових умов. Prelaq X-Matt знаходиться в категорії антикорозійних покриттів, відповідних міжнародному сертифікату EN 10169. Крім цього, виробник декоративного покриття дає письмову гарантію на збіг кольору металочерепиці протягом річного циклу виробництва.

Компанією BUDMAT також запатентований ряд винаходів, застосованих в металочерепиці Venecja. Ось деякі з них:

1. Чашоподібні заглиблення не дозволяють гвинтам зірватися під час вкручування і подряпати поверхню черепиці, а зроблені фабричним методом отвори виключають необхідність в додатковому свердлінні модулів при монтажі. Ці особливості зводять до нуля ймовірність виникнення вогнищ корозії. Також чашоподібні поглиблення розташовуються під певним кутом, що гарантує щільне стикування панелей між собою і ускладнюється доступ вологи до місць вкручування гвинтів

2. При виробництві панелей BUDMAT Venecja прес витискає в нижній частині поперечної ступені кожної хвилі спеціальні канавки, що дозволяють найбільш щільно зістикувати панелі при монтажі і виключити можливість проникнення вологи під покрівлю. Завдяки цим канавкам поперечні стики неможливо роздивитися на відстані всього 2 метрів, а гра тіні надає покрівлі особливу естетичність. Всі ці особливості спрямовані на поліпшення гідроізоляційних властивостей, зовнішнього вигляду і прискорення монтажу, який може виконати одна людина.

3. Спеціально розроблений передній край модульної черепиці дозволяє ефективно виводити конденсат і забезпечує хорошу вентиляцію підпокрівельного простору. Це дозволяє підвищити термін експлуатації утеплювача, стропильної системи та самої черепиці за рахунок відсутності підвищеної вологості всередині покрівельного "пирога" і запобігання виникнення сприятливих умов для появи вогнищ корозії. Також така будова переднього краю панелі запобігає "малюванню" поверхні черепиці, що, в свою чергу, позитивно впливає на термін служби покриття.

4. Унікальність модульній металочерепиці BUDMAT Venecja надає висока (35 мм) хвиля панелі, яка наділяє покрівлю естетичністю керамічних покриттів. Крім того, покриття Venecja вимагає меншої кількісті підрізування, кріпильних матеріалів і трудовитрат на монтаж. Один піддон черепиці вміщує 281.75 м.кв. покриття, а це значно економить кошти на доставку і зберігання матеріалу, а також позначається на ефективності і швидкості виконання робіт.

5. Черепиця Venecja має унікальну шестихвильову форму. А спеціальна форма нижнього краю підкреслює винятковий характер модульної черепиці і нагадує форму керамічної черепиці. Таке рішення збільшує площу панелі і запобігає скупченню води на покрівлі. Модульна металочерепиця Venecja - це найбільш естетичний та інноваційний продукт, пропонований на українському ринку сталевих покрівельних матеріалів.

Модульна черепиця Venecja упакована на дерев'яному європіддоні. Один європіддон містить 350 панелей. З метою запобігання пошкодження панелей під час транспортування та зберігання на етапі упаковки панелі перекладають пінопластовими прокладками, що мають форму черепиці. Один шар черепиці містить 35 панелей. По кутах палета захищається картонними куточками і обмотується стретч-плівкою. Така упаковка гарантує збереження черепиці під час транспортування. Розміри стандартного європіддона черепиці Venecja - 1210 x 810 х 920 мм. Вага - 1320 кг

Переваги металочерепиці Venecja:
Найдовша гарантія на ринку даного виду продукції -50 років (PRELAQ X-Matt)
Унікальний дизайн модулів, виготовлених з найякіснішої сировини: шведської сталі SSAB
Легкий і швидкий монтаж
Економія на підрізці даху до 30%
Не вимагає спеціального обслуговування
Немає необхідності в свердлінні панелей, отвори виготовлені фабричним методом
Термін поставки стандартних кольорів - 3 робочих дні

Комментарии закрыты.