Переваги клінкерної цегли

Назва цього виду цегли походить від найменування технології, яку використовують під час її виготовлення. Клінкер почали використовувати у будівництві понад 200 років тому. Його батьківщиною визнана Голландія. За словами експертів, голландці створили клінкерну цеглу з метою економії, але результат виправдав усі їхні сподівання — такого роду керамічна цегла володіє прекрасними характеристиками міцності. Так, клінкерна цегла користується величезним попитом у будівництві в усьому світі.

Технологія виготовлення клінкера досить проста. До того ж, вона практично нічим не відрізняється від процесу створення класичної керамічної цегли. Різниця полягає в тому, що температура обпалювання більш висока — вона перевищує 1200-13000C.

До переваг клінкерної цегли можна віднести наступні:

1. Довгий термін експлуатації завдяки особливій технології виробництва.

2. Високі естетичні характеристики. Клінкерну цеглу можна виготовити будь-якої форми, будь-якого забарвлення і з будь-якою текстурою. Загалом, обмежень тут немає, що і зумовлює величезний асортимент цієї продукції.

3. Широка сфера застосування.

4. Універсальність. Високо естетичний зовнішній вигляд і велика міцність – даний тип будівельного матеріалу може застосовуватися як для облицювання зовнішніх і внутрішніх поверхонь, так і для повномасштабного будівництва, і навіть для виготовлення майданчиків і тротуарів на вулиці. Слід розуміти, що використання клінкеру в якості звичайної рядової цегли – справа дуже затратна, і саме з цієї причини клінкерну цеглу використовують виключно для лицевих поверхонь.

5. Морозостійкість. Якщо говорити про морозостійкість, то клінкерні вироби чудово переносять змінні цикли. При цьому структура і якісні характеристики матеріалу залишаються незмінними.

6. Клінкерні вироби володіють чудовими звукоізоляційними характеристиками. Наприклад, ізоляція тришарової стіни, виконаної з подібного матеріалу дорівнює 40-50Дб.

7. Клінкерна цегла не вимагає особливого догляду.

Комментарии закрыты.