Переваги модульної металочерепиці Venecja і Murano

Унікальна запатентована і перша в світі система самокаліброваної покрівлі, прискорений і спрощений процес монтажу.

Наявність офіційної гарантії на продукцію для покриттів - 30 років * (D-Matt), а також 50 років * (X-MATT).

Виготовляється тільки з сировини преміум-класу двох провідних світових виробників сталі: D-MATT (ARCELOR MITTAL, Німеччина) і PRELAQ X-MATT (SSAB, Швеція).

Якість сировини контролюється на всіх етапах виробництва, а тому кінцева продукція відповідає усім прийнятим у Європі нормамам і стандартам (сертифікація за стандартами PN-EN 14195 і PN-EN 13964 і відмітка знаком ITB).

Виробники сталі, що використовується для виготовлення модульної металочерепиці Venecja і Murano, письмово гарантують, що відтінки кольорів полімерного покриття у різних партіях листкової сталі є одинаковими.

металочерепиця ВаленсіяОсновою модульної металочерепиці є гарячеоцинкований сталевий листовий метал підвищеної міцності, де маса цинкового покриття становить не менше 275 г / м2, відповідність EN 10346 (завдяки цьому при механічному різанні модуля - місця розрізів не мають корозії).

Спеціально розроблені полімерні покриття з високою стійкістю до ультрафіолетового впливу і впливу зовнішнього середовища.

Форма модульної металочерепиці розроблена так, щоб поліпшити циркуляцію повітря в підпокрівельному просторі зі збільшенням обсягу паровиведення, тим самим мінімізується поява конденсаційної вологи на нижній поверхні металочерепиці, і зменшення впливу цієї вологи на дерев'яні конструкції і обрешітку.

Інноваційний формат модульного листа, завдяки цьому вдалося значно мінімізувати не виправдані відходи навіть при складній конфігурації покрівлі.

Крок обрешітки складає 350 мм, що відповідає більшості стандартів.

Підходять всі стандартні покрівельні аксесуари будь-якого виробника.

Листи точно відкалібровані, тому при зведенні покрівлі всі модулі металочерепиці щільно прилягають один до одного. Таким чином досягається ефект «монолітності» всієї покрівлі, тобто поздовжні і поперечні з'єднання візуально непомітні.
металочерепиця Мурано

Запатентоване рішення форми переднього краю листа, завдяки цьому вдалося збільшити жорсткість модуля, а в процесі монтажу і експлуатації виключити дряпання внутрішньої і зовнішньої поверхні модуля, і, як наслідок, виключення формування корозійного вогнища в зонах накопичення вологи.

Запатентована унікальна система з'єднання модулів в формі спеціальної виштамповки вигнутої форми чашечки, кут нахилу якої розрахований так, щоб запобігти і виключити пошкодження поверхні полімерного покриття модуля в процесі монтажу і гарантувати ідеальну герметичність з'єднання для гвинтів і підкладних шайб.

Найбільша ефективна корисна площа модуля на ринку, що дає суттєву економію коштів з легким і швидким монтажем завдяки новому патентному рішенням з безпомилковим складанням.

Візуальну естетику і завершеність Вашої покрівлі Ви зможете отримати, використовуючи

сталеву водостічну систему Flamingo і PVC софіти виробництва BUDMAT.

Комментарии закрыты.