Путівник з асортименту Porotherm

Як обрати керамічний блок для будівництва будинку? Якої товщини повинна бути зовнішня стіна з керамічних блоків 38 або 44 см. Що потрібно враховувати та на які характеристики виробів потрібно звертати увагу.

Найбільш важливими характеристиками будівельних стінових матеріалів є міцність на стиск, коефіцієнт теплопровідності, морозостійкість, коефіцієнт паропроникненості. Оскільки міцність на стиск більшості блоків Porotherm не менше ніж М100, коефіцієнт паропроникненості та морозостійкість однакові, то обирати блок треба за теплоізоляційною характеристикою, якою є опір теплопередачі – R (м2∙К/Вт).

Державні будівельні норми України ДБН В.2.6-31 «Теплова ізоляція будівель» обмежують цей показник: для півдня країни та Закарпаття – 2,8 м2∙К/Вт, для решти території – 3,3 м2∙К/Вт. Нижче наведена діаграма, яка допоможе вам зробити цей вибір.

Блоки Porotherm T, що заповнені мінеральною ватою – це нове покоління керамічних блоків. Використання Porotherm T дозволяє вийти на новий рівень енергозбереження та навіть будівництва пасивних домів. Асортимент Porotherm T можна умовно поділити:

  • енергоощадне будівництво Porotherm 30 Profi/Dryfix
  • енергоефективне будівництво Porotherm 38 Profi/Dryfix
  • пасивне будівництво Porotherm 44, 50 Profi/Dryfix

Комментарии закрыты.