Схема монтажу водостічної системи RainWay

Технічна інформація для монтажу водостічної системи Rainway.

Кут ринви зовнішній 90 , Заглушка лійки, Кут ринви зовнішній 135, Кут ринви внутрішній 90

Кут ринви внутрішній 135, Муфта ринви, Продовжувач кронштейна ринви прямий, Продовжувач кронштейна ринви скручений, Лійка жолоба, Ринва, Заглушка ринви, Кронштейн ринви, Одномуфтове коліно, Двомуфтове коліно, гвинт-шуруп з дюбелем, Кронштейн труби, Трійник.

Якщо конструкція покрівлі не передбачає вітрової дошки, застосовуються відповідні подовжувачі кронштейнів ринви.
При проектуванні і виборі розміру водостічних систем необхідно, використовуючи проект будівлі, врахувати розташування водостічних труб на фасадах та ефективну поверхню даху.
Спільне використання систем Rainway 90 і Rainway 130 дозволяє направляти воду з великих і малих поверхонь даху, не збільшуючи кількість труб на фасаді.

Для ефективної роботи водостічної системи необхідно правильно встановити ринви. Край ринви не повинен виступати за лінію скату покрівлі. Ухил даху повинен нависати над ринвою на рівні між 1/3 і ½ ширини ринви.

Для монтажу системи потрібно використовувати тільки оцинковане або нержавіюче кріплення, а також спеціальні клеї для ПВХ. Не рекомендується проводити роботи по монтажу водостічних систем при мінусовій температурі.

Комментарии закрыты.