Водостічні системи FLAMINGO

Водостічна система, яка виготовляється зі шведської сталі, де маса цинкового покриття становить не менше 275 г / м2 (завдяки цьому при механічній різці - місця розрізів не мають корозії) і з нанесенням спеціально розробленого полімерного покриття для агресивних середовищ - PRELAQ® RWS (Rain Water System ). Полімер нанесено на обидві сторони сталевого оцинкованого листа, тому відсутнє поняття сторонності.

Відмінна особливість даного полімерного покриття для водостічної системи -висока УФ-стійкість полімеру, його брудовідштовхуючі властивості, підвищені захисні функції від корозії, а також стійкість до хімічно активних речовин (кислот і лугів), і високі експлуатаційні характеристики в найагресивніших середовищах планети. Полімер також має високу стійкість до «піскострую». Відповідність DIN EN 10169-1 і 2: 2006, PN-EN 10327: 2006. Велика колірна гама, характеризується найвищою якістю і однорідністю кольору (всередині і зовні).

Іноваційні запатентовані технічні рішення - в елементах внутрішнього / зовнішнього кута інтегрований з'єднувач, що дозволяє отримати легкий і надійний монтаж, тому що немає необхідності купувати з'єднувачі на кожному кутовому з'єднанні, що істотно підвищує жорсткість системи. Простий і надійний монтаж, завдяки універсальним елементам, які, доповнюючи один одного, можуть виконувати кілька функцій, що одночасно прискорює процес виконання робіт і економить бюджет на всій системі в цілому.

Серед аналогічних водостічних систем у Flamingo найширший з'єднувач ринви (з замковим з'єднанням «пряжка») - шириною 13,5 см, що значно збільшує надійність водостічної системи. Запатентовані технічні рішення - швидкий, надійний і жорсткий монтаж зовнішньої заглушки, що перешкоджає її витискування (замерзлою водою) і подальшого випадання. Герметичність з'єднання елементів конструкції з ринвою досягається спеціально розробленою прокладкою ущільнювача з п'ятьма ребрами, які перешкоджають випаданню елементів.

Два типу монтажу системи: до торцевої лобової дошки кронштейнами з наднормативним класом вантажопідйомності або за допомогою стропильного гака, який встановлюється на стропильні ноги.

Всі елементи водостічної системи індивідуально упаковуються в термоусадочну плівку, на труби для захисту наноситься спеціальна захисна плівка, завдяки чому мінімізуються ризики транспортних ушкоджень, а в процесі проведення оздоблювальних робіт на об'єкті ризики прилипання будівельно-оздоблювальних матеріалів.

Комментарии закрыты.