Водостічні системи PROAQUA

Унікальна ПВХ водостічна система з високою стійкістю до вицвітання і термічною стабільністю всіх конструктивних елементів. До складу суміші з цинко-кальцієвим стабілізатором вводиться додатковий UF стабілізатор, який є також і пігментом. Водостічна система має високу стійкість до агресивних субстанцій, розчинених в дощовій воді, біологічно стійка до дії бактерій.

Застосовувана методика виробництва co-extrusion (створення багатошарового «сендвіча» з різними механічними і фізичними характеристиками полімерів) дозволила отримати вироби з високими характеристиками: з одного боку стабільність всіх елементів конструкції при перепаді температур, а з іншого боку володіння високими характеристиками пластичності, що дає тривалий безпроблемний термін експлуатації всієї водостічної системи в цілому. Відповідність нормам PN-EN 607, PN-EN 12200-1. Отримано технічне схвалення від Варшавського «Інституту Будівельних Досліджень» - Raport z Badań № LK00-06030 / 15 / R10NK.

Спеціальні добавки і компоненти збільшили характеристики термічної стійкості з невеликими лінійними розширеннями при перепаді температур. Всі елементи водостічної системи розроблені і виготовлені з великою точністю, що забезпечують ідеальне і надійне стикування один до одного. Конструкція кріплення (монтажу) ринви на кронштейні (гаку) розроблена так, щоб перешкоджати його провертанню або випаданню. Дані технічні рішення гарантують бездоганну службу всієї системи протягом багатьох років.

Конструктив елементів ProAqua розроблений з урахуванням інтуїтивного монтажу, на всіх елементах вертикального водовідведення позначено стрілками напрямки водотоку, а на всіх горизонтальних елементах (кути, з'єднувачі, воронки) нанесені монтажні мітки для установки ринви в залежності від температури повітря під час монтажу. Герметизація з'єднань елементів конструкції досягається ущільнювачами (зі змазкою) спеціальної форми, які мають дві демпферні (повітряні) камери і 3 виступаючих гребені. При перепаді температур для перешкоджання ковзання і зміщення - ущільнювачі приклеєні у конструктивних елементах в спеціальній канавці.

Є два традиційних типи кріплення системи: за допомогою кронштейнів або сталевих стропильних гаків - з полімерним покриттям в кольорі обраної системи. Кріплення труби до стіни, крім пластикових хомутів, можливе також сталевими хомутами в кольорі обраної системи.

Всі елементи водостічної системи при виробництві автоматично індивідуально упаковуються в термоусадочну плівку, завдяки чому мінімізуються ризики транспортних ушкоджень (не дряпаються і не забруднюються, зберігаючи свій товарний і зовнішній вигляд аж до моменту монтажу).

Комментарии закрыты.