Яка відмінність ПВХ софітів BUDMAT від інших декоративних панелей?

Софіти - це панелі для обшивки горизонтальних поверхонь в архітектурі, наприклад звиси, карнизи, стелі у відкритих приміщеннях тощо. Звис покрівлі проектується з метою захисту даху від скупчення атмосферних опадів, а відповідно є зоною, яка постійно піддається дії вологи. Закриті софітами звиси істотно менше піддаються цим впливам. Софіти покликані забезпечувати вентиляцію підпокрівельного простору, надавати фасаду естетичної зовнішньої краси, а споруді в цілому -  завершеного вигляду екстер’єру.

Використання ПВХ софітів BUDMAT необхідне для вентиляції підпокрівельного простору мансардної покрівлі (в результаті чого термін служби покрівлі продовжиться), для запобігання появи вогкості і цвілі, проникнення пилу при повноцінній вентиляції, проникнення шкідливих комах, гризунів, гніздування птахів в під покрівельному просторі, покладів листя.

Софіти виробляються з ПВХ і являють собою панелі, які кріпляться на направляючих до стіни і з’єднуються між собою за допомогою замкового з'єднання (система «Click»). Такі панелі легко монтуються, щільно прилягаючи одна до одної, що дозволяє приховати елементи кріплення на лицьовій стороні.

Основна відмінність ПВХ софітів BUDMAT - вони виробляються не тільки в гладкому виконанні, а ще й з перфорацією.


ПВХ софіт від компанії BUDMAT дуже натурально імітує покриття з деревини і використовується для покрівель з незвичними забарвленнями і формою. При цьому самі софіти виготовляються не з деревини, а з міцного і стійкого пластику, пофарбованого в колір та,який імітує фактуру натурального дерева. Пропонується широкий вибір спецпрофілів для різних цілей (J-профіль, H-профіль, а також внутрішні і зовнішні кути). ПВХ cофіти BUDMAT не вимагають пофарбування, вони стійкі до атмосферних впливів, до можливого впливу цвілі і грибків.

Довжина J-профілю, H-профілю, а також внутрішніх і зовнішніх кутів - 3000 мм

Вся продукція BUDMAT з ПВХ виробляється на власному - ультра сучасному підприємстві в м.Влоцлавек (Польща).

 

Комментарии закрыты.