“ЛеоДім” реалізував проект з керамічних блоків Porotherm T Profi/Dryfix.

Кращі інноваційні рішення з’являються в результаті поєднання звичайних речей у незвичайний спосіб. Компанія Wienerberger  вивела на ринок новинку Porotherm T Profi/Dryfix – симбіоз природного будівельного матеріалу з перевіреним ізоляційним матеріалом. Керамічні блоки Porotherm T Profi, заповнені мінеральною ватою, не потребують будь – якого додаткового утеплення зовні. Це обумовлено його низькою теплопровідністю 0,08ВТ/(мК), що дозволяє відносити цей блок до теплоізоляційних матеріалів. Значення опору теплопередачі R для стін з блоків лінійки T майже в 2 рази перевищує вимоги ДБН В.2.7-31 «Теплова ізоляція будівель». Porotherm T Profi ідеально підходять для будівництва пасивних і будинків з низьким енергоспоживанням. Завдяки Porotherm T Profi можна будувати екологічно та економно. Також, стіни з даного матеріалу мають високу міціність, надійність та вогнестійкість.

Майстер клас на об’єкті проводили спеціалісти компанії Wienerberger. Фахівці поділилися досвідом, як правильно працювати з даним матеріалом. Також на даному заході були присутні керівники компанії «ЛеоДім» та «ТехБудДизайн».

[ngg_images source="galleries" container_ids="30" display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" override_thumbnail_settings="0" thumbnail_width="240" thumbnail_height="160" thumbnail_crop="1" images_per_page="20" number_of_columns="0" ajax_pagination="0" show_all_in_lightbox="0" use_imagebrowser_effect="0" show_slideshow_link="0" slideshow_link_text="[Показати як слайдшоу]" order_by="sortorder" order_direction="ASC" returns="included" maximum_entity_count="500"]

Комментарии закрыты.