Послуги

Компанія “Леодім” не тільки реалізує покрівельні матеріали для капітального і промислового будівництва, а й пропонує цілий комплекс супутніх послуг. Ми не лише порадимо, розрахуємо вартість і проконсультуємо, але й виконаємо всі необхідні монтажні роботи. Адже ми розуміємо, що недостатньо просто купити покрівельні матеріали для даху, потрібно їх відміряти і встановити.

Досвідчена команда професіоналів швидко впорається з роботою будь-якої складності. Адже ми компетентні не тільки у виборі товарів для Вашого дому, але й у їх правильному встановленні. Наші спеціалісти допоможуть з вибором матеріалів, враховуючи особливості обʼєкта та побажання клієнта. Вам не потрібно буде довго чекати на оцінку вартості утеплення будинку чи розрахунок матеріалів для покрівлі, адже все проводиться максимально швидко.

Ми завжди дослухаємось до побажань наших клієнтів та намагаємось робити їхнє життя комфортнішим.

Розрахунок та підбір покрівельного матеріалу

Наша компанія пропонує послугу з розрахунку та підбору покрівельного матеріалу. Відштовхуючись від покрівельної площі, кута нахилу і бажаного результату, ми можемо розрахувати кількість покрівельного матеріалу без зволікань. Таким чином, Ви отримуєте розуміння того, які затрати Вас очікують і можете ефективно спланувати їх.

Розрахунок та підбір утеплювачів

Часто наші клієнти, які планують збудувати дім, зіштовхуються з двома проблемами. З одного боку, складно розрахувати приблизну кількість утеплювачів, які будуть потрібні. З іншого боку, навіть, коли приблизна кількість відома,- важко підібрати оптимальний матеріал саме для свого випадку.
Ми й тут готові допомогти Вам з розрахунком і підбором утеплювачів. Справа в тому, що різні утеплювачі використовуються для різних цілей. Утеплення фасадів відрізняється від утеплення підлоги чи даху. Теплоізоляція буде залежати від якості конкретного матеріалу.

Встановлення мансардних вікон

“Леодім” надає послугу з встановлення мансардних вікон незалежно від типу даху. Наші фахівці мають великий досвід монтажу і роботи з мансардними вікнами.
Вікна в даху варто встановити хоча б тому, що вони роблять приміщення значно світлішим. За статистикою, мансардні вікна дають на 30-40% більше світла, ніж вертикальні. Отже, дахові вікна додадуть більше світла у Вашу оселю і створять додатковий комфорт в побуті.

Технічна підтримка

Ми надаємо повноцінну технічну підтримку в кількох напрямках. Забезпечуємо повний цикл реалізації матеріалів. Пропонуємо як заміри і розрахунок матеріалів, так і їх доставку. До того ж, надаємо консультації нашим клієнтам і забезпечуємо їх сервісним обслуговуванням.
Окрім цього, проводимо монтаж всієї необхідної продукції. Здійснюємо шеф-монтаж власноручно, а також проводимо навчання майстрів клієнта. Завдяки цьому монтажники отримують якісну консультацію щодо того, як технічно правильно виконати роботу.

Монтаж даху

Компанія “Леодім” проводить усі покрівельні роботи. Наші спеціалісти не лише допоможуть підібрати і розрахувати необхідну кількість покрівельного матеріалу, але й проведуть усі види робіт з монтажу даху. Звернувшись до нас, Ви можете бути впевнені, що ми зробимо вчасно, якісно і швидко, адже “Леодім” вже понад 10 років на українському будівельному ринку.
Фахівці “Леодому” під час виконання покрівельних робіт дотримуються усіх стандартів і застосують тільки сучасні будівельні технології, а всі терміни і трудомісткість робіт детально обговорюються із замовником.